109. Kopia av plåtmynt, 10 daler, 1900-talets andra hälft

Baksida med repor. (32x68)

Varunr 220805

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 600 SEK2017-03-10 19:15
2 500 SEK2017-03-12 10:40
1 900 SEK2017-03-07 14:47
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms