Mitt konto • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka
Klubbslag (25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK8 19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEKbud)
28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK1,700 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK
 Elgitarr, Hofner, 1960/70-tal
En spak saknas. Missfärgad, ytslitage, en spännskruv skev. (Längd 100)
Katalognummer:1524
Varunr:239575
Startpris: 100 SEK
Köpprovision:20% Ink.moms
Slagavgift:30 SEK Ink.moms
Ant. besök:209

Auktion

Borlänge Söndag 12 november Kl.12.00

Visning:

Lördag kl.11-14.00
Söndag kl.10-12.00
Stora bilder
Licensierad till Dalarnas Auktionsbyrå AB [SWEDISH]