44. Skrivställ, nygotik, 1800-talets första hälft

Förgylld och patinerad brons. Undertill med etikett "Paris 1827". Silverpenna medföljer. (L.27)

Varunr 134661

27 Oktober 2013

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 700 SEK2013-10-19 11:43
1 600 SEK2013-10-24 22:21
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms