45. Gästabudskniv med gaffel, barock, 1700-tal

Två-delad. Skaft i mässing med rikt blommönster. Bruksslitage. (L.20)

Varunr 135076

27 Oktober 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 6 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 4000 SEK

6 000 SEK2013-10-27 11:28
5 900 SEK2013-10-27 12:08
3 400 SEK2013-10-18 14:53
1 400 SEK2013-10-19 20:49
1 000 SEK2013-10-19 19:47
350 SEK2013-10-19 19:07
300 SEK2013-10-19 18:49
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms