47. Gästabudskniv med gaffel, 1700-tal

Skaft i brons. Med dekor av drakkhuvud. Bruksslitage. (L.20,5)

Varunr 135078

27 Oktober 2013

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2500 SEK

1 500 SEK2013-10-18 15:18
1 400 SEK2013-10-22 18:20
800 SEK2013-10-19 19:46
400 SEK2013-10-19 19:26
350 SEK2013-10-19 19:08
300 SEK2013-10-19 18:49
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms