60. Dalmålning på papper, Leksand, daterad 1836

Målad av Kers Erik Jönsson (1802-1851). Inramad. Veck, lagningar, smärre färgbortfall. (103x97)

Varunr 134693

27 Oktober 2013

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 18 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 15000 SEK

12 500 SEK2013-10-26 22:54
12 400 SEK2013-10-19 16:58
5 500 SEK2013-10-26 18:25
5 100 SEK2013-10-25 21:37
700 SEK2013-10-19 19:27
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms