84. Spegellampett, Karl-Johan, 1800-tal

Björk. För ett ljus. Smärre slitage. (H.26)

Varunr 133948

4 Augusti 2013

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 850 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

850 SEK2013-08-04 11:29
800 SEK2013-08-03 21:32
700 SEK2013-08-03 19:09
600 SEK2013-08-02 10:51
200 SEK2013-08-03 16:17
100 SEK2013-08-01 21:26
100 SEK Startpris

2013-08-04 Stadsauktion, Söndag 4 augusti Kl.12.00., Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms