35. Anders Altzar (1886-1939)

Olja på duk, motiv med fäbodar. Signerad och daterad -19. I bronserad ram. Smärre retuscher. (73x92)

Varunr 135455

25 Augusti 2013

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 650 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

650 SEK2013-08-24 22:25
600 SEK2013-08-25 11:50
500 SEK2013-08-24 15:39
300 SEK2013-08-23 09:29
300 SEK2013-08-23 23:41
250 SEK2013-08-22 23:01
150 SEK2013-08-22 20:55
100 SEK2013-08-22 20:12
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms