36. Anders Altzar (1886-1939)

Olja på duk, landskapsmotiv med fäbodar. Signerad och daterad 1934. (60x74)

Varunr 135456

25 Augusti 2013

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 2 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

2 400 SEK2013-08-25 11:48
2 300 SEK2013-08-25 11:31
850 SEK2013-08-24 11:18
750 SEK2013-08-23 08:17
150 SEK2013-08-22 21:15
100 SEK2013-08-22 20:12
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms