43. Vattentunna, koppar, 1800-tal

På tre ben i smide. Tvådelat lock. Bruksslitage, smärre lagningar. (H.70)

Varunr 135952

25 Augusti 2013

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

700 SEK2013-08-25 11:21
650 SEK2013-08-25 09:38
600 SEK2013-08-24 07:28
425 SEK2013-08-24 07:53
200 SEK2013-08-22 21:37
100 SEK2013-08-22 20:51
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms