43. Vattentunna, koppar, 1800-tal

På tre ben i smide. Tvådelat lock. Bruksslitage, smärre lagningar. (H.70)

Varunr 135952

25 Augusti 2013

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

700 SEK2013-08-25 11:21
650 SEK2013-08-25 09:38
600 SEK2013-08-24 07:28
425 SEK2013-08-24 07:53
200 SEK2013-08-22 21:37
100 SEK2013-08-22 20:51
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms