46. Skål i kristall, "Sofiero", Gunnar Cyren för Orrefors

Med rutslipad dekor. Signerad. Smärre repor. (Diam.20)

Varunr 135955

25 Augusti 2013

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

800 SEK2013-08-25 11:49
750 SEK2013-08-25 11:14
550 SEK2013-08-24 19:10
350 SEK2013-08-24 16:11
125 SEK2013-08-22 21:37
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms