52. Knotskål med pip, daterad 1823

Med monogram och bomärke. Slitage, sprickor. (L.26)

Varunr 135527

25 Augusti 2013

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 300 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 100 SEK2013-08-25 10:57
1 000 SEK2013-08-25 11:28
900 SEK2013-08-25 09:54
800 SEK2013-08-24 23:01
600 SEK2013-08-23 21:05
300 SEK2013-08-23 18:47
200 SEK2013-08-22 19:26
150 SEK2013-08-22 20:14
100 SEK2013-08-22 17:38
100 SEK Startpris

2013-08-25 Stadsauktion, Söndag 25 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00, Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms