20. Dalahäst, tidigt 1900-tal

Originalmålad. Slitage, ben och öron med smärre skador. (H.10)

Varunr 138545

6 Oktober 2013

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

1 600 SEK2013-10-06 09:17
1 500 SEK2013-10-06 08:59
1 100 SEK2013-10-03 19:29
100 SEK Startpris

2013-10-06 Stadsauktion, Söndag den 6 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms