24. Stig Borglind (1892-1965)

Etsning, "Skogsinteriör". Signerad och daterad 1941. Inramad. (20x20)

Varunr 138215

6 Oktober 2013

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 750 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

750 SEK2013-10-06 11:50
700 SEK2013-10-06 00:12
650 SEK2013-10-05 23:07
600 SEK2013-10-04 20:59
100 SEK2013-10-03 22:32
100 SEK Startpris

2013-10-06 Stadsauktion, Söndag den 6 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms