28. Bo Erik Lundqvist (f.1934)

Gouache, stilleben. Signerad och daterad -82. Inramad. (60x45)

Varunr 138187

6 Oktober 2013

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

1 000 SEK2013-10-06 11:04
950 SEK2013-10-06 11:06
500 SEK2013-10-06 09:17
400 SEK2013-10-05 22:02
375 SEK2013-10-05 18:40
100 SEK2013-10-04 23:18
100 SEK Startpris

2013-10-06 Stadsauktion, Söndag den 6 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms