59. Bordsfotogenlampa, tidigt 1900-tal

Fot i mässing och svärtat trä. Frostad glaskupa. Stomme med mindre färgslitage. (H.60)

Varunr 138546

6 Oktober 2013

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 650 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

650 SEK2013-10-06 09:09
600 SEK2013-10-05 11:56
500 SEK2013-10-05 22:41
350 SEK2013-10-05 18:43
175 SEK2013-10-05 11:19
100 SEK Startpris

2013-10-06 Stadsauktion, Söndag den 6 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms