9. Matta, Voorwerk, semiantik

Slitage, lagningar, kantrevor. (265x115)

Varunr 137782

6 Oktober 2013

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 275 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

275 SEK2013-10-06 09:26
250 SEK2013-10-05 11:21
100 SEK2013-10-03 19:22
100 SEK Startpris

2013-10-06 Stadsauktion, Söndag den 6 oktober Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms