29. Fickur, Waltham, USA, 1800-talets andra hälft

Savonett. Med emaljerad urtavla. Hårspricka, fungerar ej, repor, urverket med slitage. (D.50mm)

Varunr 139881

17 November 2013

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 750 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

750 SEK2013-11-16 19:11
700 SEK2013-11-16 21:04
125 SEK2013-11-14 20:30
100 SEK Startpris

2013-11-17 Stadsauktion, Söndag 17 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms