30. Fat i tenn, 1786

Anders Morström, Säter. Trestämplad. Repor. (D.29,5)

Varunr 139512

17 November 2013

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 650 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

650 SEK2013-11-14 20:16
600 SEK2013-11-16 23:41
475 SEK2013-11-15 11:27
425 SEK2013-11-15 08:40
175 SEK2013-11-14 22:39
100 SEK Startpris

2013-11-17 Stadsauktion, Söndag 17 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms