33. Taklampa, "Onion Lamp", omkring 1900-talets mitt

Design Lisa Johansson-Pape för Asea. Vittonad kupa. Ytrepor. (H.32)

Varunr 140221

17 November 2013

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 650 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

650 SEK2013-11-17 11:57
600 SEK2013-11-17 11:17
550 SEK2013-11-16 23:30
550 SEK2013-11-17 11:08
450 SEK2013-11-15 19:36
250 SEK2013-11-14 23:36
175 SEK2013-11-15 01:42
125 SEK2013-11-14 22:24
100 SEK Startpris

2013-11-17 Stadsauktion, Söndag 17 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms