38. Bordspendyl, Gustaviansk-stil, omkring år 1900

Marmor och mässing. Pendel med maskarondekor. Krönt med urna. Urtavla med mindre emaljskador, mindre nagg. (H.45)

Varunr 140405

17 November 2013

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 850 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

850 SEK2013-11-17 09:38
800 SEK2013-11-16 08:03
700 SEK2013-11-16 22:05
500 SEK2013-11-15 23:53
125 SEK2013-11-15 20:59
100 SEK2013-11-15 11:46
100 SEK Startpris

2013-11-17 Stadsauktion, Söndag 17 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms