16. Lodur, jugend, Gustav Becker, tidigt 1900-tal

Med skuren dekor. Mindre fanersläpp. (H.125)

Varunr 143108

12 Januari 2014

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 100 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

1 100 SEK2014-01-12 11:06
1 000 SEK2014-01-09 19:19
1 000 SEK2014-01-11 11:49
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms