17. Tekoppar med fat 5st, Gustavsberg, "Blå Aster" 1950/60-tal

Design Stig Lindberg. Ett extra fat medföljer. Mindre färgslitage.

Varunr 142978

12 Januari 2014

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 900 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 900 SEK2014-01-12 08:18
1 800 SEK2014-01-10 23:28
1 500 SEK2014-01-11 21:23
1 200 SEK2014-01-11 12:25
1 000 SEK2014-01-10 17:43
850 SEK2014-01-10 12:53
475 SEK2014-01-10 11:45
400 SEK2014-01-09 19:15
300 SEK2014-01-10 00:07
225 SEK2014-01-09 22:45
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms