20. Gräddkanna och sockerskål, sterlingsilver, 1900-tal

Dekorerade handtag. Smärre repor. (371g.)

Varunr 142104

12 Januari 2014

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 1 300 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

1 300 SEK2014-01-10 18:58
1 200 SEK2014-01-11 19:32
1 000 SEK2014-01-10 19:42
425 SEK2014-01-10 17:44
375 SEK2014-01-10 14:55
300 SEK2014-01-09 21:31
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms