36. Raphael, efter. 1800-tal

Olja på duk, mansporträtt. A tergo signerad A.Follini. I förgylld ram. Krackelyrer. (60x48)

Varunr 142837

12 Januari 2014

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 600 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

2 600 SEK2014-01-12 11:49
2 500 SEK2014-01-12 11:18
1 400 SEK2014-01-12 11:09
850 SEK2014-01-11 20:08
300 SEK2014-01-11 19:33
200 SEK2014-01-11 09:21
175 SEK2014-01-11 18:56
100 SEK2014-01-10 21:29
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms