37. Otto Lindberg (1880-1955)

Olja på duk, havsbild med segelfartyg. Signerad och daterad 1941. Ram med färgsläpp. (66x100)

Varunr 143109

12 Januari 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

1 600 SEK2014-01-12 09:37
1 500 SEK2014-01-12 01:48
1 400 SEK2014-01-10 17:13
1 000 SEK2014-01-10 22:41
475 SEK2014-01-10 19:25
100 SEK2014-01-10 15:12
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms