53. Knut Valinder (1909-1987)

Olja på duk, havsbild med fiskmåsar. Signerad. Mindre färgsläpp. (58x78)

Varunr 142980

12 Januari 2014

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 600 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

600 SEK2014-01-12 11:43
550 SEK2014-01-11 21:50
250 SEK2014-01-11 21:03
125 SEK2014-01-11 19:48
100 SEK2014-01-09 21:56
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms