85. Emil Åberg (1864-1940)

Olja på pannå, jaktfölje i vintertid. Signerad. I bronserad ram. (37x44)

Varunr 143144

12 Januari 2014

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

1 300 SEK2014-01-12 11:21
1 200 SEK2014-01-12 03:02
700 SEK2014-01-11 20:53
600 SEK2014-01-11 18:04
500 SEK2014-01-10 20:53
350 SEK2014-01-11 11:20
300 SEK2014-01-10 21:10
225 SEK2014-01-10 18:33
125 SEK2014-01-10 17:43
100 SEK Startpris

2014-01-12 Stadsauktion, Söndag 12 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms