28. Punschmuggar i silver 13st

Några stämplade Ceson. Bl.a. invändigt förgyllda. (397g.)

Varunr 143781

2 Februari 2014

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 300 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 300 SEK2014-02-02 11:58
1 200 SEK2014-02-01 18:48
1 000 SEK2014-02-02 11:41
900 SEK2014-02-02 10:22
650 SEK2014-01-31 17:20
600 SEK2014-02-01 09:10
325 SEK2014-01-31 18:41
225 SEK2014-01-31 11:35
200 SEK2014-01-31 09:28
150 SEK2014-01-30 21:10
100 SEK Startpris

2014-02-02 Stadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms