40. Luigi Amato (1898-1961)

Olja på duk, flickporträtt. Signerad. I förgylld ram. Litet färgsläpp. (49x38)

Varunr 144139

2 Februari 2014

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

1 300 SEK2014-02-02 10:36
1 200 SEK2014-02-01 14:28
550 SEK2014-01-31 22:52
100 SEK Startpris

2014-02-02 Stadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms