42. Champagnekylare i porslin, ett par, Porcelain de Paris, Frankrike

Med handmålad blomdekor och förgyllning. Två hänklar med reliefdekor. En botten med glasyrspricka. Små mynningsnaggar. (H.18)

Varunr 144007

2 Februari 2014

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 500 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

500 SEK2014-02-02 07:58
475 SEK2014-02-01 20:46
325 SEK2014-02-01 19:50
225 SEK2014-02-01 11:36
200 SEK2014-01-30 18:52
100 SEK Startpris

2014-02-02 Stadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms