13. Severin Nilson (1846-1918)

Olja på duk, sommarlandskap med blomster. Signerad och daterad 1915. I förgylld ram. Ramen med ställvis färgbortfall. (38x49)

Varunr 145801

23 Februari 2014

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 4 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

4 100 SEK2014-02-23 11:59
4 000 SEK2014-02-22 13:36
3 000 SEK2014-02-22 19:33
2 200 SEK2014-02-22 09:11
2 100 SEK2014-02-22 08:11
1 000 SEK2014-02-20 20:23
800 SEK2014-02-20 20:34
100 SEK2014-02-20 19:33
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms