37. Oidentifierad konstnär, omkring 1800-talets mitt

Olja på duk, porträtt av ung man. Monogramsignerad AH 66/7. I samtida ram. Litet dukhål, mindre ytrispor, ramen med mindre skador. (58x51)

Varunr 145562

23 Februari 2014

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 5 200 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

5 200 SEK2014-02-22 17:47
5 100 SEK2014-02-22 17:32
3 200 SEK2014-02-22 16:54
2 100 SEK2014-02-22 15:40
300 SEK2014-02-21 18:46
100 SEK2014-02-20 22:43
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms