39. Kamin i gjutjärn, 1800-tal

Med dekor av lejon, fleuroner, blomsturnor och pärlbård. Stämplad NÆS. På benställning i trä. Nedtill med fläckar. Bruksslitage. (H.208, B.74)

Varunr 145613

23 Februari 2014

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

1 200 SEK2014-02-23 10:35
1 100 SEK2014-02-22 20:00
250 SEK2014-02-22 18:32
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms