43. Dekorationsfat, WMF, Tyskland, 1900-talets början

Försilvrad tenn. Med motiv av putti med blomsterkorg och fåglar i relief. Stämplad 298A. Mindre ytslitage. (L.26)

Varunr 145708

23 Februari 2014

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 100 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

1 100 SEK2014-02-23 11:57
1 000 SEK2014-02-23 12:14
900 SEK2014-02-22 10:32
750 SEK2014-02-21 22:33
700 SEK2014-02-20 22:34
425 SEK2014-02-21 09:09
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms