44. Väggtelefon, LM Ericsson, Stockholm, omkring år 1900

Metall och trä. Mindre ytslitage och repor. (H.70)

Varunr 145687

23 Februari 2014

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 000 SEK2014-02-23 11:58
1 900 SEK2014-02-23 04:06
1 800 SEK2014-02-22 22:29
1 800 SEK2014-02-23 03:54
1 200 SEK2014-02-22 08:12
650 SEK2014-02-21 13:26
550 SEK2014-02-21 06:53
200 SEK2014-02-21 10:59
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms