45. Träskuren häst, allmoge, 1800-tal

Spår av bemålning. Hårt bruksslitage, genomgående spricka lagad med äldre bult. (H.30)

Varunr 145563

23 Februari 2014

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

900 SEK2014-02-23 10:38
850 SEK2014-02-23 08:14
250 SEK2014-02-21 08:55
100 SEK2014-02-20 21:47
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms