49. Bo Åke Adamsson (f.1941)

Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (54x45)

Varunr 144898

23 Februari 2014

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 425 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

425 SEK2014-02-23 10:14
400 SEK2014-02-22 23:38
250 SEK2014-02-21 11:44
100 SEK2014-02-20 19:21
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms