52. Ljuskrona, Oscariansk, 1800-talets andra hälft

Delvis förgylld mässing. Med fem ljuspunkter. Takfäste omarbetad, extra dekordelar och skärmar och medföljer. (H.100)

Varunr 144791

23 Februari 2014

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

950 SEK2014-02-23 11:56
900 SEK2014-02-22 23:41
425 SEK2014-02-22 22:12
100 SEK Startpris

2014-02-23 Stadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms