16. Spegel, Gustaviansk, 17/1800-tal

Dekorer med pärlbård och blomster. Originalglas. Glaset anlupet, färgslitage. (H.51, B.27)

Varunr 148380

6 April 2014

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 1 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 700 SEK2014-04-06 08:20
1 600 SEK2014-04-06 10:39
1 100 SEK2014-04-04 21:19
1 000 SEK2014-04-04 12:55
700 SEK2014-04-03 22:33
200 SEK2014-04-03 23:50
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms