19. Peter Dahl (f.1934)

Färglitografi, motiv med kvinna. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet något buligt. (59,5x79)

Varunr 148025

6 April 2014

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

700 SEK2014-04-06 10:47
650 SEK2014-04-06 10:19
300 SEK2014-04-05 16:02
125 SEK2014-04-03 22:43
100 SEK2014-04-03 18:56
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms