24. Ljusstakar ett par, empir-stil, 1800-tal

Försilvrad mässing. Fot med dekorerad bård och reliefmönster. Försilvringsslitage. (H.27)

Varunr 147663

6 April 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 900 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

900 SEK2014-04-05 10:02
850 SEK2014-04-04 22:00
600 SEK2014-04-03 22:50
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms