30. Alf Ekberg (f.1945)

Skulptur i blåglaserad och förgylld stengods, i form av ansikte. Signerad. På träsockel. Ett öra med nagg. (H.inkl.sockel 22)

Varunr 147408

6 April 2014

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

700 SEK2014-04-05 11:41
650 SEK2014-04-04 23:31
500 SEK2014-04-04 12:16
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms