31. Bordspendyl med kandelabrar, Art-Nouveau, 1910-20-tal

Mässing, med infällda glasspeglar. Kandelabrarna för två ljus vardera. En ljuspipa något skev, mindre ytslitage. (HH.37)

Varunr 147447

6 April 2014

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

1 600 SEK2014-04-05 21:38
1 500 SEK2014-04-05 22:04
1 300 SEK2014-04-05 12:38
1 100 SEK2014-04-04 16:04
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms