46. Form i koppar, 1800-tal

Vriden dekor. Med handtag i koppar. Äldre lagningar. (L.47)

Varunr 147965

6 April 2014

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 300 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

800 SEK2014-04-05 22:08
750 SEK2014-04-05 23:18
475 SEK2014-04-05 12:41
350 SEK2014-04-04 18:11
250 SEK2014-04-03 22:59
125 SEK2014-04-03 18:53
100 SEK2014-04-03 18:37
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms