6. Handknuten matta, Yomud, antik

Slitage, lagningar. (180x300)

Varunr 148102

6 April 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

1 700 SEK2014-04-05 20:36
1 600 SEK2014-04-06 10:54
1 400 SEK2014-04-06 10:46
600 SEK2014-04-05 21:06
225 SEK2014-04-04 09:48
125 SEK2014-04-04 20:11
100 SEK Startpris

2014-04-06 Stadsauktion, Söndag 6 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms