21. Olle Hanspers (f.1923)

Etsning, stilleben med kannor. Signerad och numrerad. Inramad. (59x44)

Varunr 149738

18 Maj 2014

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK 1 800 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 700 SEK2014-05-16 16:59
1 600 SEK2014-05-16 17:39
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms