53. Figurin i porslin, Rörstrand, omkring år 1900

"Dalarnas Rättviks Härad Vinterdrägt". Handmålad. Djupstämplad. Fötter och hals med lagning. (H.17)

Varunr 149656

18 Maj 2014

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 1 900 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 900 SEK2014-05-18 11:39
1 800 SEK2014-05-18 11:37
1 000 SEK2014-05-18 10:58
600 SEK2014-05-17 21:02
400 SEK2014-05-16 10:44
100 SEK2014-05-15 21:17
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms