4. Handknutna bönemattor 2st, Anatol, semi-antika

Slitage, skador. (största mått 138x177)

Varunr 152472

3 Augusti 2014

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

650 SEK2014-08-03 11:50
600 SEK2014-08-03 11:24
550 SEK2014-08-02 22:58
500 SEK2014-08-02 22:43
200 SEK2014-07-31 22:52
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms