46. Skålfat i tenn, 1700-tal

Stockholm, troligen Magnus Söderberg. Fyrstämplad. Kulhamrad. Mindre lagningar. (D.40)

Varunr 152217

3 Augusti 2014

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 100 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

1 100 SEK2014-08-03 07:45
1 100 SEK2014-08-03 09:25
600 SEK2014-08-03 07:44
225 SEK2014-08-02 06:31
175 SEK2014-08-01 21:49
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms